Oferujemy dostęp do Internetu
w wybranych miejscowościach na obszarze powiatów:


- świdnickiego,
- jaworskiego
- średzkiego
- wałbrzyskiego.

Szczegółowy wykaz miejscowości będących aktualnie w zasięgu sieci znajduje się w dziale "O SIECI / ZASIĘG"
Działamy na podstawie zgłoszenia działalności telekomunikacyjnej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Specjalizujemy się w trudnych lokalizacjach, szczególnie na terenach wiejskich. Sieć obejmuje również miasto Strzegom.Priorytetem naszej firmy jest nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług oraz zwiększanie zasięgu ich dostępności, co czynimy przez inwestycje w infrastrukturę.

Kluczowe znaczenie ma wykorzystanie wysokiej klasy urządzeń do budowy stacji przekaźnikowych oraz zastosowanie autorskiego systemu podtrzymywania napięcia na głównych mostach transmisyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie
w łączności radiowej.


Potrzebujesz sprawnego Internetu
w niewygórowanej cenie?

Mieszkasz na wsi na terenie któregoś z wyżej wymienionych powiatów lub prowadzisz tam firmę i potrzebujesz stałego dostępu do globalnej sieci?

A może masz wykupiony Internet u innego dostawcy i strony www otwierają Ci się w żółwim tempie lub jesteś zmęczony częstymi awariami?


Pełny tekst newsa:

           Użytkownicy sieci AGNet naszymi Klientami
Dodano: 01-02-2008, 23:59


Z końcem stycznia zakończono uruchamianie linków transmisyjnych do Lutomi oraz Grodziszcza, dzięki czemu zasięg naszej sieci powiększył się o te miejscowości. Jednocześnie nasza firma zawarła porozumienie z siecią AGNet, na mocy którego dotychczasowi jej użytkownicy mogli stać się naszymi Klientami.
Witamy i życzymy dobrych transferów :-)


dodał: IBSelectronics

ostatnie newsy [5]
 
 
 
 

                                                                                                    Strzegom 2007 (C) www.ibselektronics.pl