Oferujemy dostęp do Internetu
w wybranych miejscowościach na obszarze powiatów:


- świdnickiego,
- jaworskiego
- średzkiego
- wałbrzyskiego.

Szczegółowy wykaz miejscowości będących aktualnie w zasięgu sieci znajduje się w dziale "O SIECI / ZASIĘG"
Działamy na podstawie zgłoszenia działalności telekomunikacyjnej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Specjalizujemy się w trudnych lokalizacjach, szczególnie na terenach wiejskich. Sieć obejmuje również miasto Strzegom.Priorytetem naszej firmy jest nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług oraz zwiększanie zasięgu ich dostępności, co czynimy przez inwestycje w infrastrukturę.

Kluczowe znaczenie ma wykorzystanie wysokiej klasy urządzeń do budowy stacji przekaźnikowych oraz zastosowanie autorskiego systemu podtrzymywania napięcia na głównych mostach transmisyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie
w łączności radiowej.


Potrzebujesz sprawnego Internetu
w niewygórowanej cenie?

Mieszkasz na wsi na terenie któregoś z wyżej wymienionych powiatów lub prowadzisz tam firmę i potrzebujesz stałego dostępu do globalnej sieci?

A może masz wykupiony Internet u innego dostawcy i strony www otwierają Ci się w żółwim tempie lub jesteś zmęczony częstymi awariami?


Pełny tekst newsa:

           Promocja "Pakiet Ekonomiczny" 24,40 zł
Dodano: 26-05-2008, 00:22


Od dnia 26.05.2008r. do odwołania wprowadzamy promocję "Pakiet Ekonomiczny" przeznaczoną dla mniej wymagających Klientów. Promocja obowiązuje na terenie Strzegomia w zależności od możliwości technicznych. W promocji oferujemy dostęp do Internetu w cenie 24,40 zł brutto o prędkości przydzielanej dynamicznie do 1536 kbit/s, uwarunkowanej aktualnym obciążeniem specjalnie wydzielonych dla Pakietu Ekonomicznego łącz. Opłata instalacyjna od 50 zł (uzależniona od lokalizacji), umowa na czas nieokreślony. Świetny Internet dla początkujących Internautów lub do nauki. ZAPRASZAMY!
*Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia promocji w każdym czasie bez podania przyczyn.dodał: IBSelectronics

ostatnie newsy [5]
 
 
 
 

                                                                                                    Strzegom 2007 (C) www.ibselektronics.pl